Klub Zvonek Králův Dvůr

sdružení zdravotně postižených

Informace a výzva ohledně přestavby klubu Zvonek

Vážení a milí přátelé,

je tady čas dovolených, to znamená příjemné lenošení a sluníčko a pohoda. Jen to počasí si s námi hraje. Nikdy se netrefí. Buď je moc horko jako v Africe nebo prší a prší a zima. Tak na sebe dávejte pozor a šetřte si zdravíčko. Tady máte pár informací, abyste věděli, co se děje.

Jak jistě víte, provádí se stavební úpravy v Klubu Zvonek. Jsou opravdu rozsáhlé a tak až do září bude klub zavřen. Ti, kteří se chodí ve středu do klubu potěšit a popovídat si, ví, že se tam scházelo již tolik lidí, až si nebylo kam sednout. Takže teď budou prostory větší a snad uspokojíme konečně všechny zájemce.

Pomozte! Kdo umí ruční práce, ten by mohl pomoci se zařizováním nového prostředí Klubu Zvonek. Hlavně švadlenky a vyšívačky. Samozřejmě i ostatní zručné lidičky rádi přijmeme s nějakým výrobkem apod. Budeme potřebovat ušít ubrusy na stoly, návleky, kapsáře na návleky a také ozdobit stěny a nové prostory, aby se všem v našem klubu líbilo. Vždyť i krásné a útulné místečko lečí a dokáže potěšit dušičku. Nápady a náměty, prosím, sdělte paní Dolejší na tel. č. 311 652 025 nebo 602 850 264. Nějaký materiál, bavlnky a náměty již máme a tak, kdo rádi uděláte něco pro ostatní a jste tvořiví, přihlašte se, ať víme, na koho se obrátit. Můžete zajít přímo s námětem ( nápadem ) za paní Dolejší na MěÚ Králův Dvůr. A děvčata čeká nás také úklid. Děkujeme všem předem a těšíme se na náš nový krásný klub.

Novinkou, hlavně pro důchodce, bude to, že jeden den v týdnu jim zapůjčíme náš Klub Zvonek, aby se měli kde scházet. Jak víte, museli chodit do různých restauračních zařízení a že prostředí tam asi nebylo zrovna příjemné a útulné, si dovedeme všichni představit. Takže jim umožníme, aby si každé úterý mohli popovídat u nás v klubu. Přejeme jim, aby se jim u nás líbilo a těšíme se, že na společných akcích se seznámíme, posedíme, pobavíme a všem bude dobře. Takže VÍTEJTE !

Jedno malé upozornění! Výbor se sejde 14.9.2006, tj. čtvrtek ve 13,30 hod.!! Snad již bude vše v provozu a bude si kam sednout. Jinak dál platí vždy první čtvrtek v měsíci.

Na stránce "Kalendář akcí" jsme zpřesnili informace k chystaným zájezdům.

Zapsal: Jarmila Dolejší, 29.8.2006
Klub Zvonek Králův Dvůr - sdružení zdravotně postižených - Plzeňská 104, 267 01 Králův Dvůr. Tel: 602 850 264.
Tvorba stránek: Pavel Bokr, Jan Vyhnánek a Iva Vyhnánková.
CNW:Counter