Klub Zvonek Králův Dvůr

sdružení zdravotně postižených

Klub Zvonek zve na Květinový den a na akci Kolem s kolem

Květinový den - středa 11. 5.

Každým rokem můžeme v květnu po celé naší republice potkávat lidi s připnutou kytičkou žlutého měsíčku lékařského. Jsou to lidé s dobrým srdcem, kteřítímto způsobem přispěli lidem onkologicky nemocným.

Celorepublikovým pořadatelem je Liga proti rakovině Praha a nás může těšit, že si tuto květinku můžeme zakoupit i v Králově Dvoře, v Berouně a okolí, a to zásluhou Klubu Zvonek v Králově Dvoře, který je organizátorem celé akce pro okres Beroun.

Proto, až 11. května potkáte studenty středních škol, členy Klubu Zvonek a jiné aktivisty, kteří pomáhají prodávat žlutou kytičku, neodmítejte je a přispějte na dobrou věc. Kytiček je dostatek - 8 500 ks. Ať i naše město rozkvete těmito kvítky pomoci a naděje.

Kolem s kolem - sobota 28. 5.

Další celorepublikovou akcí je setkání klubů onkologicky nemocných. Pomozte Klubu Zvonek vyhrát tuto soutěž! Stačí přijít s kolem 28. 5. v 9 hodin k Sokolovně v Králově Dvoře, ujet vzdálenost do Loděnice a zpět, zapsat se do startovní listiny a podepsat počet ujetých kilometrů. Náš klub vyšle pětičlennou skupinku a setká se s Klubem ŽAP z Prahy. Poznáte je podle stejných triček s logem soutěže. Vítězem v ČR se stane ten klub, který získá nejvíce přátel a ti mu pomohou najet co nejvíce kilometrů. Je možné najet kilometry i na rotopedu, který bude u startu. Mohou se připojit i fitnescentra. Věříme, že nám pomůžete. A když zvítězíme, tak to s Vámi oslavíme! Zatím vás na startu čeká sladká maličkost.

Zapsal: Králodvorský zpravodaj, Jarmila Dolejší, květen 2005
Klub Zvonek Králův Dvůr - sdružení zdravotně postižených - Plzeňská 104, 267 01 Králův Dvůr. Tel: 602 850 264.
Tvorba stránek: Pavel Bokr, Jan Vyhnánek a Iva Vyhnánková.
CNW:Counter