Klub Zvonek Králův Dvůr

sdružení zdravotně postižených

Klub Zvonek zve na výstavu Velikonoce

Králodvorský Klub Zvonek srdečně zve na výstavu VELIKONOCE, která se bude konat v sále restaurace U Bělohlávků. V pátek 18. 3. od 9 - 17 hod. a v sobotu 19. 3. od 9 - 12 hod.

Slavnostní zahájení starostou města Mgr. Karlem Menclem a dětmi ze ZŠ Králův Dvůr můžete vidět v pátek v 9 hodin. Předvádět a prodávat přijedou profesionálové z celé republiky. Uvidíte a nakoupíte kraslice zdobené voskem, slámou, batikované, děrované, škrábané, paličkované, obháčkované, ale také ubrusy, proutěné zboží, pomlázky, perníčky, jidáše, pučálku, boží milosti..

Do soutěže o nejkrásnější velikonoční výrobek se může přihlásit každý z Vás.Je třeba zanést soutěžní výrobek označený jmenovkou do Klubu Zvonek do 17. 3.

Na výstavě uvidíte také práce dětí základních i mateřských škol. Vstupné je 10,- Kč.

KURZY:

Zajímají Vás ruční práce? Pak se přijďte něco přiučit! V únoru jsme se naučili frivolitkování, což je technika vytváření krajek pomocí dvou speciálních člunků. Ve středu 2. března můžete vyzkoušet zdobení kraslic slámou. Začínáme v 9,30 hod. Je třeba si přinést vyfouknutá vajíčka obarvená ( nejlépe v odvaru z cibulových slupek), nůžky, slámu, lepidlo Herkules, tužku. Pokud něco neseženete, budeme mít k dispozici omezené množství ve Zvonku.

Zapsal: Králodvorský zpravodaj, Jarmila Dolejší, březen 2005
Klub Zvonek Králův Dvůr - sdružení zdravotně postižených - Plzeňská 104, 267 01 Králův Dvůr. Tel: 602 850 264.
Tvorba stránek: Pavel Bokr, Jan Vyhnánek a Iva Vyhnánková.
CNW:Counter