Klub Zvonek Králův Dvůr

sdružení zdravotně postižených

Benefiční koncert pro Klub Zvonek 13. června 2007

Ve středu 13. června 2007 se v sále České pojišťovny v Berouně koná koncert "Trio Amadeus a Martina Kociánová" pro Klub Zvonek Králův Dvůr.

Koncert pořádá nadační fond Letorosty pod záštitou senátora Jiřího Oberfalzera.

S radostí Vám musíme oznámit, že pan senátor Ing. Jiří Oberfalzer na Klub Zvonek nezapomíná a pořádá pro nás s nadací Letorosty koncert Martiny Kociánové. Jistě ji znáte jako moderátorku televizních novin na NOVĚ a na PRIMĚ. Kdo z Vás ví, že umí také krásně zpívat? Takže v hojném počtu přijďte do sálu v České pojišťovně v Berouně, dne 13.6.2007. Začátek je v 19 hod. Vstupné 50,- Kč. Výtěžek ze vstupného jde na konto Zvonku. Nebudou se konat žádné dražby a tak se můžete opravdu jen těšit z uklidňující hudby a zpěvu.

Děkujeme panu senátorovi, neboť to není první akce, kterou pro nás pořádá. Seznámili jste se s ním na benefičním koncertu Ivana Mládka, jehož výtěžek šel na naše konto, dále přidal šek na 10 tisíc a návštěva senátu ve Valdštejnském paláci, s prohlídkou a pohoštěním, je stále nezapomenutelně zapsaná v našich myslích.. Také ostatní jeho návštěvy např. při slavnostním otevření našich nových zvětšených prostor, jsou vždy bezprostřední a milé.

Zapsal: Jarmila Dolejší, Pavel Bokr, 29.5.2007
Klub Zvonek Králův Dvůr - sdružení zdravotně postižených - Plzeňská 104, 267 01 Králův Dvůr. Tel: 602 850 264.
Tvorba stránek: Pavel Bokr, Jan Vyhnánek a Iva Vyhnánková.
CNW:Counter